Szukasz studia fotograficznego do wykonania sesji? A może potrzebujesz nakręcić klip na białym, niebieskim albo zielonym tle? 

Studio fotograficzne Bad Idea w sam raz do prostych projektów komercyjnych, sesji zdjęciowych czy video. 

Wynajem studia fotograficznego Kraków - zrealizujesz tutaj swoje komercyjne zlecenia, rozwiniesz swój potencjał artystyczny lub po prostu podszkolisz się w ujarzmianiu światła. Oferujemy wynajęcie studia, podejmujemy się komercyjnych wyzwań, wspieramy bogatą wiedzą. Niekonwencjonalne podejście do sprawy jest nam nieobce. 

Studio fotograficzne i filmowe Bad Idea
Studio fotograficzne Kraków Bad Idea
planStudiaBadIDea

Asystent Studia Bad Idea, będzie w stanie pomóc Ci z ustawieniem oświetlenia, albo może po prostu przyśpieszy pracę. Asystent studia, oczywiście zostawi Cię samego, jeśli będziesz potrzebował trochę prywatności. 

A co u nas? 

Odejście od tła na 9m, biała podłoga, tła i zestaw lamp. Specjalna belka na suficie umożliwia powieszenie huśtawki, hamaka czy scenografii. Chętnie pomożemy tym którzy dopiero wchodzą na wojenną ścieżkę walki w studiu. Mamy niezłą lokalizację blisko centrum, poza strefą płatnego parkowania.

A z konkretów: Lampy fotograficzne 1000W, 600W, dużą oktę, , beautydish, softboxy, ze trzy stripy, wentylator, dwa stanowiska do make-up, łazienka, wi-fi i w miarę dobra kawa. 

Dla filmowców w studiu Bad Idea nad tłem mamy lampę sufitową o mocy prawie 4kW o świetle stałym 5500K dla równego rozświetlenia tła. Przydatne bardzo
w przypadku kręcenia filmów na greenscreen/na białym tle. Poza tym studio jest wygłuszone systemem sufitowym i możliwe jest nagrywanie dźwięku. 

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej - daj znać. Wynajem studia fotograficznego Kraków.

m: jan.wolakdyszynski@gmail.com

t: 600 223 184

Bad Idea Studio

Kraków, ul Narzymskiego 9

ps. Na parterze jest sklep spożywczy Avita, a za budynkiem parking. Mimo strefy parkingowej, jest gdzie zaparkować! ;)