Studio fotograficzne Bad Idea 

Szukasz studia fotograficznego do wykonania sesji? A może potrzebujesz nakręcić klip na białym, niebieskim albo zielonym tle? Nasze studio fotograficzne stoi przed Tobą otworem. Będzie w sam raz do realizacji projektów komercyjnych, sesji zdjęciowych czy video.

Małe Studio

Małe Studio

Wynajem studia fotograficznego Kraków

Bad Idea, to miejsce, gdzie zrealizujesz swoje komercyjne zlecenia, rozwiniesz swój potencjał artystyczny lub po prostu podszkolisz się w ujarzmianiu światła. Oferujemy wynajęcie studia, podejmujemy się komercyjnych i alternatywnych wyzwań, wspieramy bogatą wiedzą. Niekonwencjonalne podejście do sprawy nie jest nam obce. 

Asystent studia

Bad Idea, będzie w stanie pomóc Ci z ustawieniem oświetlenia, albo może po prostu przyśpieszy pracę. Asystent oczywiście zostawi Cię samego, jeśli będziesz potrzebował trochę prywatności. Chętnie pomożemy tym którzy dopiero wchodzą na wojenną ścieżkę walki w studiu.

A co u nas? 

Małe Studio

Małe Studio

Plan Małego Studia

Plan Małego Studia

A z konkretów: Lampy fotograficzne 1000W, 600W, 200W dużą oktę, beautydish, softboxy, trzy stripy, wentylator, manekin duch, żelazko parowe, lampy ze światłem stałym,
tła łańcuszkowe (niebieskie, różowe, szare, czarne, białe i inne) tła winylowe, stanowisko do make-up, łazienka, wi-fi i w miarę dobra kawa. 

W naszej ofercie znajdują się dwa, w pełni wyposażone studia.

Małe Studio:

jest to klimatyczna przestrzeń zaaranżowana w taki sposób, aby każdy z uczestników sesji czuł się dobrze. W studiu znajdują się pantografy, kilka rozwijanych teł (jest możliwość wymiany kolorów teł na życzenie klienta), biała podłoga. maksymalne odejście od tła to 9 metrów. Ponad to, do wykorzystania jest specjalne stanowisko przeznaczone do wizażu. Tym co wyróżnia to studio jest specjalna belka zamocowana przy suficie, która umożliwia powieszenie huśtawki, hamaka czy scenografii. Kanapa, stolik, radio pozwolą miło spędzić czas gościom sesji, bądź umilą przerwę w Waszej pracy. Całe pomieszczenie wychodzi na zachodnią część budynku.

Dla filmowców w studiu Bad Idea nad tłem mamy lampę sufitową o mocy prawie 4kW o świetle stałym 5500K dla równego rozświetlenia tła. Przydatne bardzo w przypadku kręcenia filmów na greenscreen / na białym tle. Poza tym studio jest wygłuszone systemem sufitowym, mamy dość szczelne nowe okna, a wszystko po to aby możliwe było nagrywanie dźwięku.


Duże Studio

Duże Studio

plan dużego studia Bad Idea

plan dużego studia Bad Idea

Duże Studio:

jest to stylowa przestrzeń odpowiednia dla spotkań w większym gronie. Istnieje możliwość zorganizowania nie tylko sesji czy filmu, ale również warsztatów fotograficznych. W studiu znajduje się zestaw lamp fotograficznym ze światłem błyskowym i stałym. Komplet teł łańcuszkowych (jest możliwość wymiany kolorów teł na życzenie klienta). Statyw do tła fotograficznego. Maksymalne odejście od tła to 9,5 m. Dzięki możliwości zorganizowania stanowiska do sterowania aparatem z komputera (tethering, bądź prościej - aparat na kablu) oraz możliwości zaaranżowania przebieralni - studio to, jest doskonałym miejscem na realizacje modowych sesji zdjęciowych lub fotografii produktowej.


Duże Studio

Duże Studio

Duże Studio

Duże Studio

Cennik:

Studio otwarte jest w godzinach 8-20. Koszt wynajmu studia różni się w zależności od godziny i tego, czy są to dni robocze.

Małe studio:

  • 8-15 - 40zł/h

  • 15-20 - 60zł/h

Duże Studio:

  • 8-15 - 60zł/h

  • 15-20 - 80zł/h

Pomoc asystenta do godziny 15 jest wliczona w cenę wynajmu. Istnieje możliwość wynajęcia asystenta po godzinie 15. Koszt: 20zł/h

W weekendy cena za godzinę wynajęcia zarówno małego, jak i dużego studia wynosi 80zł. Asystent 30zł/h. O dostępność asystenta proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

Pakiety i promocje:

  1. od pon. do pt. w godzinach 9-12 (3h wynajmu) Małe Studio w cenie 100zł

  2. 10h wynajmu Małego Studia w dni robocze w cenie 400zł


Zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty za zniszczone czy zabrudzone tło. Koszt 30,- zł za metr bieżący.


Jeśli potrzebujesz czegoś więcej - daj znać.


Wynajem studia fotograficznego Kraków.

m: jan.wolakdyszynski@gmail.com

t: 600 223 184

Bad Idea Studio

Kraków, ul Narzymskiego 9

ps. Na parterze jest sklep spożywczy Avita, a za budynkiem parking. Mimo strefy parkingowej, jest gdzie zaparkować! ;)