Produkujemy filmy od scenariusza po postprodukcję

Film wizerunkowy, spot reklamowy, film modowy a może teledysk? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz.

Agencja Bad Idea jest gotowa pomóc Ci kompleksowo na najwyższym poziomie. Dzięki takim kanałom jak youtube.com lub vimeo, telewizja nie jest już jedynym wizualnym medium komunikacji. Posiadamy doświadczenie, nowoczesne podejście oraz garść bad ideas, czyli piekielnie dobrych pomysłów oraz wiedzę jak je zrealizować.

 

Produkcja Filmowa
Projekt scenografii

Przygotowanie

Zapewniamy produkcję od samego jej początku. Od rozpisania wariantów, stworzenia scenariusza, poszukiwania lokacji, castingów aktorów, stworzeniem stylizacji po produkcję oraz postprodukcję. Dobre przygotowanie i plan, znacznie zmniejszają nakłady pracy w późniejszych etapach.

Przygotowanie do produkcji filmowej Bad Idea

Produkcja

Posiadamy własny sprzęt oraz niewielkie studio filmowe w którym mamy możliwość kręcenia na white, green, blue screenie. Posiadamy krany, slidery, oświetlenie, a nawet drona do zdjęć lotniczych. Współpracujemy z profesjonalistami aby skupić się na dostarczeniu bardzo dobrego materiału.

Postprodukcja i montaż w Studiu Bad Idea

Postprodukcja

Montujemy, koloryzujemy, zajmujemy się kompleksowo postprodukcją. Jeśli posiadasz już materiał, możemy zająć się tylko tą częścią. 


Nasze portfolio

Mokate 3in1 - spot reklamowy

PETBOTTLE Sp. z o.o. - Film korporacyjny

Nowa fabryka Mokate - film korporacyjny

Ivon - sesja zdjęciowa

Reha Expert - Film wizerunkowy

Film wizerunkowy dla Hocki Klocki

Zobacz - Case Study!

Tworzymy

SPOTY INTERNETOWE
i telewizyjne

Umiemy za pomocą krótkiego filmu opowiedzieć historię. Zajmiemy się scenariuszem, poszukamy lokacji, aktorów. Udźwigniemy całą machinę produkcyjną.  

FILMY WIZERUNKOWE

Warto czasem uchylić rąbka tajemnicy i pokazać firmę od kuchni. Chętnie pomożemy wam pokazać, jak się u Was pracuje. Film taki może służyć do budowania świadomości wewnątrz firmy. Chciałbyś aby pracownicy byli dumni z tego gdzie pracują? 

Relacje z wydarzeń

Oferujemy profesjonalne foto i videorelacje
z wydarzeń kulturalnych, sportowych, koncertów
i uroczystości. Skupiamy się na emocjach,   montujemy dynamicznie i poszukujemy pięknych kadrów. Wszystko to aby widzowie pomyśleli - chciałbym tam być!

 

FILMY KULINARNE

A może dobrym pomysłem byłby cykl filmów z przepisami, który przy okazji pokazywałby miejsce? Zauważ popularność jaką zdobywają programy kulinarne. Dlaczego nie skorzystać 
z tego sposobu aby wypromować Twoją markę? 

Mini serial edukacyjny

Potrzebujesz cyklicznego spotu do internetu, który opowiadałby o Twojej dziedzinie - super! Komórki, księgowość, a może motoryzacja - nie stanowią dla nas tajemnic. Chętni jesteśmy nowych wyzwań. 

Coś jeszcze 

Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł - 
napisz do nas.

Może nie uwierzysz, ale bardzo lubimy ciekawe pomysły. Zaryzykuj!