Heban - sesja wizerunkowa

BI077.jpg

Heban

Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa to okazja do poznania ciekawych osobowości i ludzi z pasją. Przy realizacji zdjęć dla firmy Heban, mieliśmy przyjemność odkrycia cząstki świata do tej pory nam nieznanego - efekt? Kilkudniowy plan zdjęciowy w cudownej atmosferze z dużą dozą dobrego humoru!

sesja Wizerunkowa

Heban cechuje się wieloletnim doświadczeniem i wysokim standardem swoich usług. Jest to firma nie tylko zajmująca się sprzedażą artykułów budowlanych i wykończeniem wnętrz, ale również projektowaniem i tworzeniem wizualizacji 3D. Hoff jest bardzo dobrym, kompleksowym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą urządzić swoją przestrzeń, tak aby czuć się w niej dobrze, nie główkując miesiącami nad doborem odpowiednich płytek, podłóg, farb.

sesja dla Heban.net wykonana przez studio fotgraficzne bed idea
sesja wizerunkowa firmy

Dla nas, Bad Idea Studio, wrażenie zrobił nie tylko profesjonalizm pracowników na wszystkich szczeblach, ale również otwartość i życzliwość dla drugiego człowieka. Wierzymy, że sympatia i dobro ludzi, których spotkaliśmy przekłada się na ich projekty, które potem goszczą w Waszych domach.

BI070.jpg
BI007.jpg
foto.
BI093.jpg
BI053.jpg
BI084.jpg

Na sesjach zdjęciowych, które realizowaliśmy dla Hoff/Heban, największym zaskoczeniem była praca nie z modelami! a z autentycznymi pracownikami magazynu, których energię i zapał, widać na naszych fotografiach.

~~~

Zdjęcia: Jan Wolak - Dyszyński

Asysta: Blanka Bochenek

Make up: Agnieszka Mendel